Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami
Candy

Numer telefonu : 0086-18120723605

WhatsApp : +8618120723605

Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.

Dostawca i eksporter proszku do formowania melaminy, masy do formowania melaminy, masy do formowania mocznika, proszku do glazury, zastawy stołowej z melaminy, zastawy stołowej z melaminy, talerzy z melaminy, naczyń kuchennych z melaminy.

  • Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
  • Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
  • Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
  • Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
  • Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki Dongxin Ilość pracowników 800~1000
Coroczne wyprzedaże 10,000,000-10,000,000 Rok założenia 2006
pc Export 80% - 90%
Wprowadzenie

Dongxin Chemical jest zintegrowaną spółką należącą do grupy, której główny zakres działalności obejmuje formy aminowe i zastawę stołową z melaminy.

Z siedzibą w Ganzhou, Jiangxi, z fabrykami oddziałów w Jiexi w Guangdong, Guilin w Guangxi i Shaowu w Fujian, firma zajmuje powierzchnię 700 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 1000 pracowników.

 

Nasze główne produkty to: tworzywa sztuczne formowane aminami, proszek do formowania mocznika i formaldehydu, proszek do formowania melaminy i proszek do glazury, które są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, takich jak plastikowe zastawy stołowe, zastawa stołowa z melaminy, elektryczne płytki przełączające, zestawy rzędów mahjong, nakładki toaletowe i mycie rąk umywalki itp.


Do tej pory nasza firma osiągnęła roczną zdolność produkcyjną 130 000 ton proszku z tworzywa sztucznego formowanego z amin i 10 000 ton proszku do glazurowania.Jesteśmy największym dostawcą surowca melaminowego na rynek krajowy z roczną sprzedażą na poziomie ponad 180 mln USD.

 

Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd. znajduje się w malowniczym nadmorskim mieście Xiamen i obejmuje profesjonalny zespół sprzedaży i zespół wsparcia technicznego z ponad 35 osobami.Oferujemy 24-godzinny serwis online, dzięki czemu klienci nie będą mieli zmartwień i obaw.

Historia
Nasza fabryka jest producentem specjalizującym się w produkcji tworzyw sztucznych do formowania aminowego. Jej produkty są szeroko stosowane w plastikowej zastawie stołowej, panelu przełączników elektrycznych, zastawie stołowej mahjong, nakładce na toaletę, zastawie z melaminy i innych potrzebach codziennego użytku. Po ponad roku budowy nasza fabryka została z powodzeniem uruchomiona w październiku 2007 roku. Obecnie wybudowała 10000 metrów kwadratowych fabryki konstrukcji stalowych i 2500 metrów kwadratowych budynku akademika. Uruchomiono trzy linie produkcyjne, w których zainwestowano ponad 18 milionów juanów na sprzęt i 10 milionów juanów na kapitał obrotowy. Teraz wszystkie linie produkcyjne zostały wprowadzone do normalnej produkcji, z miesięczną produkcją ponad 1000 ton surowców i roczną wartością produkcji ponad 70 milionów na juana.

Usługa

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami!

1. Cena fabryczna, z 13-letnim doświadczeniem w produkcji i handlu.

2.Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki.

3. czas oczekiwania: blisko portu, szybka dostawa.

4. usługa OEM.

5. Bezpłatna próbka.

6. Wskazówki techniczne, stabilny dostawca.

Nasz zespół

Nasza firma posiada dział produkcji, dział eksportu i handlu zagranicznego oraz dział finansowy.W zespole sprzedaży pracuje ponad 50 osób.Zapewnimy ci najdoskonalszą obsługę.

Kładziemy duży nacisk nie tylko na jakość produktów, ale także na zadowolenie klientów.Wysoko cenimy morale i umiejętności każdej osoby związanej z naszą działalnością biznesową i opracowaliśmy zasady zapewniające ich pełne zadowolenie.Stawianie na pierwszym miejscu niezawodności i zaufania klientów jest tym, co doprowadziło nas do sukcesu i wzrostu w tej dziedzinie.

 

 

Na otwartym rynku za granicą utworzyliśmyDongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.jako dział sprzedaży handlu zagranicznego w Xiamen.Firma znajduje się w pobliżu portu Xiamen.Utworzyliśmy również magazyn eksportowy, aby zapewnić efektywność eksportu towarów.

Chiny Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd. profil firmy 0

 

Chiny Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd. profil firmy 1