Wyślij wiadomość
produkty
Wycieczka po fabryce
Dom >

Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.

Dostawca i eksporter proszku do formowania melaminy, masy do formowania melaminy, masy do formowania mocznika, proszku do glazury, zastawy stołowej z melaminy, zastawy stołowej z melaminy, talerzy z melaminy, naczyń kuchennych z melaminy.

Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd.
Szczegółowe informacje
Main Market:
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie
Business Type:
Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Eksporter , Firma Handlowa , Sprzedawca
Brands:
Dongxin
No. of Employees:
800~1000
Annual Sales:
10,000,000-10,000,000
Year Established:
2006
Export p.c:
80% - 90%
Detail Description

Dongxin Chemical jest zintegrowaną spółką należącą do grupy, której główny zakres działalności obejmuje formy aminowe i zastawę stołową z melaminy.

Z siedzibą w Ganzhou, Jiangxi, z fabrykami oddziałów w Jiexi w Guangdong, Guilin w Guangxi i Shaowu w Fujian, firma zajmuje powierzchnię 700 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 1000 pracowników.

 

Nasze główne produkty to: tworzywa sztuczne formowane aminami, proszek do formowania mocznika i formaldehydu, proszek do formowania melaminy i proszek do glazury, które są szeroko stosowane w wielu dziedzinach, takich jak plastikowe zastawy stołowe, zastawa stołowa z melaminy, elektryczne płytki przełączające, zestawy rzędów mahjong, nakładki toaletowe i mycie rąk umywalki itp.


Do tej pory nasza firma osiągnęła roczną zdolność produkcyjną 130 000 ton proszku z tworzywa sztucznego formowanego z amin i 10 000 ton proszku do glazurowania.Jesteśmy największym dostawcą surowca melaminowego na rynek krajowy z roczną sprzedażą na poziomie ponad 180 mln USD.

 

Dongxin Melamine (Xiamen) Chemical Co., Ltd. znajduje się w malowniczym nadmorskim mieście Xiamen i obejmuje profesjonalny zespół sprzedaży i zespół wsparcia technicznego z ponad 35 osobami.Oferujemy 24-godzinny serwis online, dzięki czemu klienci nie będą mieli zmartwień i obaw.

Production Line

OEM/ODM
Zapraszamy do dostarczania próbek (próbek rzeczywistych lub referencyjnych innych materiałów), rysunków form (pliki STP / 3D / 2D / PDF itp.), Plików wzorów (PDF / AI itp.) Do przetwarzania i dostosowywania zastawy stołowej z melaminy
Tryb współpracy i zaangażowanie
Tryb współpracy
1. Przetwarzanie próbek: klient dostarcza próbki, a fabryka rysuje (rysuje) rysunki zgodnie z wymaganiami klienta dotyczącymi próbek, opracowuje formy, wykonuje płyty i kolory kolorystyczne, drukuje, wykonuje próbki, produkuje, pakuje i dostarcza gotowe produkty.
2. Przetwarzanie rysunku: klient dostarcza rysunki projektowe, a fabryka potwierdza rysunek formy przed wykonaniem próbek.
3. OEM: użyj istniejącej formy fabrycznej, a powierzchnia produktu wydrukuje wzór wymagany przez klienta. Proces produkcyjny może obejmować druk w wysokiej temperaturze lub sitodruk / tampodruk / druk termotransferowy / malowanie itp. Na spodzie można wygrawerować logo klienta. Kolor surowców może również określić klient.
4. ODM: klient określa wymagania, projektuje rysunki i potwierdza otwarcie formy lub wzór papieru.


Opis kosztu:
1. Specjalną opłatę za przetwarzanie lub cenę jednostkową produktu podaje się zgodnie z faktycznym kształtem / rozmiarem / wagą produktu / wymogami dotyczącymi produkcji / wymogami dotyczącymi pakowania.
2. Koszt pleśni:

  • Zwykłe naczynia, miski, kubki, tace i inne zastawy melaminowe z melaminy, szacowany koszt pleśni: 6500–7500 RMB.
  • W przypadku specjalnych naczyń z melaminy, misek, filiżanek, tac, widelców, łyżek, popielniczek i innych zastaw stołowych z melaminy szacuje się, że koszt formy wynosi około 6500–7500 RMB.
  • W przypadku produktów o specjalnym kształcie, funkcjonalnych akcesoriów i produktów specjalnych koszt formy należy podać zgodnie z rzeczywistymi produktami lub rysunkami.

3. Opłata za talerz papierowy: 600 RMB za jeden kolor i RMB 1800 za zwykły czterokolorowy druk CMYK. Jeśli drukowanie w kolorze dodatkowym zostało wykonane, nie przekraczaj 8 kolorów dodatkowych.
4. Opłata za płytę sitodrukową : RMB400 jeden kolor.


Czas:
Tworzenie wzorów i tworzenie próbek: 6-8 dni; wytwarzanie form: 12-14 dni.


Zaangażowanie fabryki:
1. Podpisz umowę z klientem i ściśle przestrzegaj jego wymagań.
2. Klient musi to potwierdzić przed otwarciem, drukiem i produkcją.
3. Fabryka ściśle przestrzega właściwości materiału melaminowego, struktury produktu, kontroluje temperaturę formowania, czas formowania, proces produkcyjny i nigdy nie skróci narożników.
4. Pełna kontrola gotowych produktów. Jeżeli produkty są niekwalifikowane, ilość złomowanych części należy ściśle kontrolować, aby zapewnić, że produkty spełniają wymagania klientów i wszelkiego rodzaju standardy testowania.
5. Jeśli w dostawie produktu występuje problem z jakością, za potwierdzenie odpowiada fabryka. Fabryka odpowiada za zwrot towaru i rekompensuje klientowi odpowiadające mu straty.

Sitemap |  Polityka prywatności | Chiny dobre. Jakość Proszek do formowania melaminy Sprzedawca. 2019-2024 melaminemouldingpowder.com . Wszystko Prawa zastrzeżone.