Skontaktuj się z nami
Candy

Numer telefonu : 0086-18120723605

WhatsApp : +008618120723605

Funkcje i wskazówki dotyczące zastawy stołowej z melaminy

May 10, 2022

  • Funkcje i wskazówki dotyczące zastawy stołowej z melaminy

Ze względu na wysoką cenę proszku melaminy niektórzy pozbawieni skrupułów kupcy bezpośrednio wykorzystują proszek do formowania mocznikowo-formaldehydowego jako surowiec w pogoni za zyskiem;Pokryj zewnętrzną powierzchnię warstwą proszku melaminowego.Jednak zastawa stołowa wykonana z mocznika i formaldehydu jest szkodliwa dla organizmu człowieka.

Oto kilka wskazówek, których możesz uniknąć kupowania niewłaściwej zastawy stołowej:

Kiedy konsumenci kupują takie produkty, powinni najpierw udać się do zwykłych sklepów lub supermarketów, aby je kupić, ale nie z ulicznego straganu.Nie wybieraj niskiej jakości zastawy stołowej tylko dla Twojej wygody.

Po drugie, przy wyborze zastawy stołowej sprawdź, czy nie ma deformacji, różnicy kolorów, nierównego dna, niewyraźnego wzoru itp.

 

  • Zastawa stołowa z melaminy w naszym codziennym życiu

Zastawę melaminową zobaczymy wszędzie!Znajdują się w gastronomii (sklepy sieci fast-food), food courtach, stołówkach uniwersyteckich (szkolnych), hotelach, stołówkach firmowych, upominkach reklamowych itp. Ze względu na specjalną strukturę molekularną plastiku melaminowego, zastawa stołowa z melaminy nie nadaje się do stosowania w kuchence mikrofalowej piekarników, a ich użycie spowoduje pękanie.Do czyszczenia zastawy stołowej z tworzywa melaminowego używaj bardziej miękkiej szmatki, nigdy nie używaj szmatki, takiej jak gąbka do szorowania i stalowa kulka do czyszczenia powierzchni zastawy stołowej, ponieważ czysta gąbka do szorowania i stalowa kulka będą wycierać powierzchnię zastawy stołowej do włosów. jest bardziej podatny na zanieczyszczenia.