Skontaktuj się z nami
Candy

Numer telefonu : 0086-18120723605

WhatsApp : +008618120723605

Najlepszy sposób na rozpoczęcie działalności jako producent zastaw stołowych z melaminy

June 24, 2022

Why Zastawa stołowa z melaminy?

       

     Odporna na zarysowania, posiadająca tyle samo wzorów, co porcelana, ale kosztująca mniej niż produkt, wysoka wydajność, zastawa stołowa z melaminy zyskuje popularność na całym świecie.Jest to jeden z najważniejszych rodzajów zastawy stołowej dla sprzedawcy domu.

A w niektórych wschodzących krajach trzeciego świata przemysł zastawy stołowej z melaminy kwitnie, ponieważ kraje te mają dużą populację o stosunkowo niskich, ale rosnących zdolnościach finansowych.Ich rynki lokalne są duże i mogą również eksportować produkt do innych krajów.

Ale jak zacząć jako producent wyrobów melaminowych?Jakie rodzaje melaminy powinniśmy zacząć na rynku lokalnym?Oto kilka sugestii dla tych, którzy chcą być częścią przemysłu melaminowego.

 

najnowsze wiadomości o firmie Najlepszy sposób na rozpoczęcie działalności jako producent zastaw stołowych z melaminy  0najnowsze wiadomości o firmie Najlepszy sposób na rozpoczęcie działalności jako producent zastaw stołowych z melaminy  1

 

Ile maszyn powinienem zacząć od zastawy stołowej z melaminy?

 

Po raz pierwszy sugerowałbym nowemu przybyszowi zainwestowanie w 5 maszyn kompresyjnych.Ponieważ za pierwszym razem istnieje zbyt wiele nieznanych zagrożeń, inwestycja w więcej niż 5 maszyn jest zbyt wysoka dla małego lub średniego inwestora.Ilość, jaką 5 maszyn może wyprodukować dla 100% zastawy stołowej z melaminy (A5), to około 125 000-175 000 sztuk 200g produktu miesięcznie.A ilość 30% melaminy (A1) z 5 maszynami, maksymalna produkcja wynosi około 500 000 sztuk miesięcznie.Wystarczy na początkową produkcję.

 

Przedmiot Szacowana ilość na miesięczną produkcję (200 g)
A1 125 000-175 000
A5 500 000 maks

                                              

 

 

A1 czy A5?Który powinienem wybrać?

 

Aby odróżnić A1 od A5, zobaczmy, co mają w środku.

A1, zwana również UMC, 30% melaminie, należy do klasy żywic syntetycznych otrzymywanych z formaldehydu mocznika, wypełniacza celulozowego i innych dodatków.A5, zwany również MMC, 100% melaminą, należy do klasy żywic syntetycznych otrzymywanych z formaldehydu melaminy, wypełniacza celulozowego i innych dodatków.A5 jest bardzo podobny do A1 pod względem przetwarzania i stosowania.Ale A5 są bardziej odporne na wilgoć, twardsze, mocniejsze i bezpieczniejsze w użyciu.Jej ogólny efekt przypomina porcelanę.Tak więc w latach 50. A5 zaczął zastępować A1 jako jeden z głównych materiałów do formowania plastikowych zastaw stołowych.

Banałem jest stwierdzenie, że kierunek zależy od lokalnego rynku.Jeśli lokalny rynek preferuje produkt o niskiej cenie, wybierz A1, a jeśli wolisz jakość, to A5.Należy jednak zauważyć, że wraz z rozwojem gospodarki kraju nieuniknione jest, aby jego mieszkańcy bardziej koncentrowali się na jakości życia.Zatem A1 będzie mniej prawdopodobnym wyborem.Na przykład Chiny zakazały stosowania A1 jako materiału do produkcji pojemników na żywność już od 2009 roku, kiedy to ich gospodarka rozwijała się w bardzo szybkim tempie.

Podsumowując, jeśli Twój lokalny rynek preferuje koszt produktu, wybierz A1, jeśli kładzie większy nacisk na jakość, to A5.Ale dla tych krajów, których gospodarka szybko rośnie, lepiej przygotuj się na A5.

 

 

Kim jesteśmy?

     

Dongxing Group jest profesjonalnym producentem i eksporterem produktów melaminowych, w tym proszku do formowania melaminy, proszku do glazurowania melaminy i zastawy stołowej z melaminy itp. Nasza doskonała jakość i szeroka gama produktów zdobyły duży udział w naszym rynku krajowym.

Nasze fabryki:
- GanZhou (Jiangxi, główna linia produkcyjna),
- JieXi (GuangDong),
- Guilin (GuangXi),
- ShaoWu (Fujian).


80 000 metry kwadratowe
Koniec
1000 pracownicy

najnowsze wiadomości o firmie Najlepszy sposób na rozpoczęcie działalności jako producent zastaw stołowych z melaminy  2najnowsze wiadomości o firmie Najlepszy sposób na rozpoczęcie działalności jako producent zastaw stołowych z melaminy  3

 

 

Aby uzyskać więcej informacji, kontakt: Whatsapp/ Wechat: +86 189 5927 6332 Mr.Nick