Skontaktuj się z nami
Candy

Numer telefonu : 0086-18120723605

WhatsApp : +008618120723605

Jaka jest różnica między proszkiem do formowania melaminy a proszkiem melaminy?

June 7, 2022

Różnice między proszkiem do formowania melaminy a proszkiem melaminy:

 

1. Proszek do formowania melaminy

Często odnosi się do 100% melaminy do formowania zastawy stołowej (A5, MMC) i urządzeń elektrycznych niskiego napięcia.Wykonany jest z żywicy melaminowej, pulpy i innych dodatków.

Zastawa stołowa z melaminy staje się popularna ze względu na jej właściwości odporne na zarysowania, odporność na ciepło, różne dostępne wzory i stosunkowo niską cenę w porównaniu do porcelany. Aby sprostać różnym wzorom, proszek do formowania z melaminy może być wytwarzany w różnych kolorach.

 

 

2. Melamina w proszku:

Proszek melaminowy jest podstawowym materiałem dla formaldehydu melaminy (żywica melaminowa).Żywica jest szeroko stosowana w produkcji papieru, obróbce drewna, produkcji zastawy stołowej z tworzyw sztucznych, dodatkach zmniejszających palność.

 

Wniosek:

Melamina w proszku jest podstawowym materiałem do wytwarzania mocznikowego związku do formowania, melaminy i proszku do glazurowania stosowanego w wyrobach melaminowych.A wytworzenie związku melaminy i proszku glazurującego wymaga proszku melaminy na różne sposoby.

 

najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest różnica między proszkiem do formowania melaminy a proszkiem melaminy?  0najnowsze wiadomości o firmie Jaka jest różnica między proszkiem do formowania melaminy a proszkiem melaminy?  1